Grup Şirketlerimiz

Yılteks Enerji olarak hedefimiz daima en mükemmelini en iyi maliyetler ile üreterek müşterilerine sunmaktır bu bağlamda Yılteks Enerji olarak marka ve şirketlerimizi sürekli olarak genişletmekte ve büyütmekteyiz, firmamıza ait marka ve şirketlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yılteks Group

Yılteks Group olarak şirketimiz bünyesinde oluşturduğumuz, petrol, inşaat, enerji, lojistik, otomotiv sektörlerinde kendi markalarımız ile hizmet vermekteyiz.

Yılteks Enerji

Türkiye’nin önde gelen sanayi şehri Gaziantep’tekurulan YILTEKS ENERJİ, basınçlı kaplar imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Yılteks İnşaat

Yılteks İnşaat, seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak "insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi" hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.

Yılteks Lojistik

Yılteks lojistik; lojistik, uluslararası taşıma,denizyolu taşımacılığı gibi lojistik sektöründeki diğer hizmetleri sunmaktadır.

Yılteks Otomotiv

Yılteks Otomotiv, kara, hava, deniz ve inşaat araç ve ekipmanları sektöründe, ulusal ve uluslararası alanda geniş satış ağı ile hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Yılteks Petrol

Sektörde, Türkiye’nin önde gelen akaryakıt dağıtım şirketlerinden BP, Hizmet ve ürün kalitesiyle YILTEKS BP'de tüketicinin hizmetine sunulmuştur.

Yılteks Bombe

YILTEKS BOMBE; Bombe imalatı alanında müşteri beklentilerini karşılamak, gelişen basınçlı kaplar sektöründe duyulan ihtiyaca kaliteli, hızlı ve ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla 2016 yılında kurulmuştur.

Yılteks Enerji | Yılteks Group © All Rights Reserved.2024

Tasarım ve SEO Gaziantep Web Tasarım

Hemen Ara
Adres