Hakkımızda

Türkiye’nin önde gelen sanayi şehri Gaziantep’tekurulan YILTEKS ENERJİ, basınçlı kaplar imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Bünyesinde bulundurduğu uzman mühendis kadrosuyla kalite ve güven ile özdeşleşen Yılteks Enerji, 2006 yılında faaliyete başlayan Yılteks Grup’un enerji piyasasına hizmet sunan altı şirketinden biridir.

Müşteri isteklerine göre standart ve opsiyonel tasarım-üretim kabiliyetine sahip şirketimiz, kaliteli sistem çözümleri ile sektörde kendinden söz ettiren bir markadır.

Kısa zamanda ürünlerini 40’ı aşkın ülkeye ihraç eden YILTEKS ENERJİ dünyada tanınır ve tercih edilir hale gelmiştir.

Gaziantep’in Nizip ilçesindeki fabrikamızda 25.000 m2 kapalı alan, toplamda 70.000 m2 alanda son teknolojik ekipmanları kullanarak dünya standartlarındaki, kaliteli ve güvenli ürünleri üretmeye devam ediyoruz.

İmalat ve kalite süreçleri, uzman, tecrübeli mühendis kadromuzla standartlara ve prosedürlere uygun gerçekleştirilip, kayıt altına alınıyor.

Yılteks enerji ürün spektrumunu arttırmak için Ar-ge yatırımlarına devam etmekte olup sektöre yön veren firmalardan birisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

YILTEKS, kurumsallaşmış yapısı, imalat süreçlerinde teknolojiyi kullanan deneyimli kadrosu,girişimci,yenilikçi ve üstün yönetim anlayışıyla sektöründe lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Yılteks Enerji | Yılteks Group © All Rights Reserved.2024

Tasarım ve SEO Gaziantep Web Tasarım

Hemen Ara
Adres